Протокол ХV сесії VII скликання

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVсесія VII скликання

 

ПРОТОКОЛ

 

м. Балаклія                                                                                               29 листопада 2016 року

         14:00 год.

         Районна рада, зал засідань

         (2 поверх)

 

Всього обрано депутатів – 36 чол.

В роботі сесії взяли участь депутати районної ради (список додається)

В роботі сесії взяли участь запрошені (список присутніх запрошених на сесії додається).

При реєстрації депутатам роздані проекти рішень та матеріали до них.

 

Літвінов О.М. повідомив, що на 15 сесію прибули і зареєструвалися 26 депутатів.

 

Літвінов О.М. повідомив, що відповідно до п. 12 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 15 сесія районної ради скликана відповідно до Перспективного плану Балаклійської районної ради та за  ініціативи  голови районної державної адміністрації у зв’язку з необхідністю внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня  2015 року "Про районний бюджет на 2016 рік"(зі змінами), про що є відповідне звернення районної державної адміністрації.

 

Літвінов О.М. повідомив, що для розгляду на 15 сесію було винесено 26  питань та розділ «Різне». Через районну газету «Вісті Балаклійщини» до депутатів районної ради було доведено оголошення про скликання 15 сесії районної ради.

 

Літвінов О.М. довів до відома депутатів, що 11 питань, що стосувалися затвердження Технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, за рішенням президії районної ради були виключені із порядку денного сесії та розглянуті на 14 (позачерговій) сесії районної ради, яка відбулась в період підготовки планової сесії. Також за пропозицією районної державної адміністрації до проекту порядку денного 15 сесії були включені 16 питань. Питання порядку денного були розглянуті на засіданні президії районної ради та на засіданні всіх 6 постійних комісій районної ради, окрім земельних питань, та питання: «Про призначення Карташової Карелії Іванівни директором Балаклійського районного краєзнавчого музею».

 

Літвінов О.М. повідомив, що враховуючи, що ні всі питання були розглянуті на засіданнях постійних комісій, перед тим, як продовжити сесію, необхідно порадитись - є три пропозиції:

 

1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді,- потім продовжити сесію.

 

3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді,- повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто, якщо буде в цьому необхідність).

 

Літвінов О.М. виніс на голосування перший варіант розгляду питання: розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

Голосували:

„За” – 1 депутат

„Проти” – 25 депутатів

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Не прийнято.

 

Літвінов О.М. виніс на голосування другий варіант розгляду питання: провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді,- потім продовжити сесію.

Голосували:

„За” – 1 депутат

„Проти” – 24 депутата

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  1 депутат

Не прийнято.

 

Літвінов О.М. виніс на голосування третій варіант розгляду питання: продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім при згоді повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто - якщо буде в цьому необхідність).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Прийнято.

 

(В залі засідань з’являється депутат районної ради Мартинов П.В.)

 

Взяли участь в роботі сесії  27 депутатів

 

 

Літвінов О.М. оголосив сесію відкритою.

 

Літвінов О.М. вніс пропозицію обрати секретарем сесії депутата районної ради Тутова Анатолія Васильовича.

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  2 депутата

 Прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного XV сесії районної ради VII скликання

Літвінов О.М. повідомив, що розпорядженням голови районної ради від 25 жовтня 2016  року, яке було оприлюднено на офіційному веб-сайті Балаклійської районної ради для розгляду на 15 сесію було винесено 26 питань та розділ «Різне».

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проекту рішення з питання „Про затвердження порядку денного XV сесії районної ради VII скликання”.

 

Голосували:

„За" - 27 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

 Прийнято.

 

Літвінов О.М. повідомив, що відповідно до Закону України  «Про прокуратуру" та Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» на пленарному засіданні 15 сесії районної ради буде заслухано інформацію заступника керівника Лозівської місцевої прокуратури Миргородського Едуарда Олексійовича, радника юстиції, про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Балаклійського району.

 

Літвінов О.М. запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного сесії.

 

 (Змін, доповнень до порядку денного не надійшло)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання „Про затвердження порядку денного XV сесії районної ради VII скликання”.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення 210-VII „Про затвердження порядку денного XV сесії районної ради VII скликання” прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 27 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” - немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

                                                                                                                              

Літвінов О.М. запропонував затвердити регламент роботи сесії:

-  для доповіді з питань порядку денного - до 10 хвилин;

-  для виступів – до 5 хвилин;

-  для довідок у кінці роботи сесії - до 3 хвилин.

-  сесію провести за одну годину 30 хв. без перерви.

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів інші пропозиції щодо регламенту роботи сесії.

 

(Інших пропозицій не надійшло)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про затвердження запропонованого регламенту роботи сесії.

Голосували:

„За" - 27 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

 Прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Інформація заступника керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Балаклійського району

Доповідає: Миргородський Едуард Олексійович – заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області

«Шановні присутні! Упродовж 9 місяців 2016 року Балаклійським відділом Лозівської місцевої прокуратури вживались організаційні та практичні заходи щодо підвищення ефективності прокурорської діяльності на території Балаклійського району, реального усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності, забезпечення відшкодування завданих збитків.

Скоординовані заходи правоохоронних органів забезпечили окремі позитивні зрушення в структурі загальнокримінальної злочинності та покращення розкриття окремих категорій злочинів.

Так, меншим загальнобластного є рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення (98, по області – 119).

У порівнянні з минулим роком на 54% зменшилася кількість кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин (34 проти 74). Крім того, зменшилось число правопорушень щодо незаконного виробництва, виготовлення, перевезення чи пересилання наркотичних засобів або їх аналогів без мети збуту на 53 % (з 57 до 27).

Відмічається зменшення злочинів проти основ національної безпеки України (з 2 до 0).

Відбулося зменшення на 17% (з 70 до 58) кількості кримінальних правопорушень, вчинених особами, які раніше їх вчиняли. На 26% (з 62 до 46) зменшилось число кримінальних правопорушень, скоєних у стані алкогольного сп’яніння.

Незважаючи на наявні позитивні тенденції, спостерігається відповідний ріст злочинності на території Балаклійського району на фоні загального росту злочинності в Україні. Так, протягом зазначеного періоду у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 1 727 кримінальних правопорушень, що на 15,8% більше ніж за аналогічний період минулого року. Загалом у звітному періоді обліковано 1 141 кримінальних правопорушень (проти 821, або на 39% більше)

При цьому відмічається збільшення особливо тяжких (з 9 до 18) та тяжких кримінальних правопорушень (з 187 до 366). Залишається на рівні минулого року число скоєних очевидних умисних вбивств (2 проти 2).

Викликає занепокоєння зростання на 70 % (827 проти 486) кількості злочинів проти власності, які є найбільш поширеними злочинами на території Балаклійського району та складають 72 % у загальній структурі злочинності.  При цьому більше ніж три чверті кримінальних правопорушень цієї категорії складають крадіжки (661). Незначною залишається частка грабежів –  18 (1,5%) та розбійних нападів – 10 (1,2%).

На 71 % збільшилась кількість злочинів проти громадської безпеки (12 проти 7 у минулому році).

Залишається значною питома вага кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми або за їх участю, - 7,5%. Одночасно кількість таких правопорушень збільшилась на 25% (15 проти 12) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Зазначені проблемні питання знаходяться у полі зору Балаклійського відділу Лозівської місцевої прокуратури та будуть предметом обговорення на координаційних і міжвідомчих нарадах керівників правоохоронних органів Балаклійського району.

У сфері нагляду за додержанням законів органами, які проводять досудове розслідування та здійснюють оперативно-розшукову діяльність, прокуратурою вживались заходи, направлені на захист особи, суспільства та держави від протиправних посягань, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розкриття кримінальних правопорушень.

Протягом 9 місяців 2016 року у провадженні слідчих Балаклійського ВП ГУНП в Харківській області перебувало 3 239 кримінальних проваджень, з яких 1421 – знаходилось у залишку станом на 1 січня 2016 року. За цей період закінчено 30% розслідуваних проваджень (979).

За остаточними результатами досудового розслідування розкрито 22,6% відсотків кримінальних правопорушень, облікованих у звітному періоді, що є показником вищим загальнообласного (18,7%). Відсоток розкриття кримінальних правопорушень, у яких особам повідомлено про підозру, становить 24% (по області -  20%).

До суду з обвинувальними актами, угодами про примирення та визнання винуватості скеровано 193 кримінальні провадження, тобто 20% з усіх кримільнальних провадень.

За участю прокурорів Балаклійського відділу Лозівської місцевої прокуратури з прийняттям рішення всього розглянуто 888 кримінальних проваджень, з них з постановленням вироків 139 кримінальних проваджень.

Впродовж 9 місяців поточного року зросла ефективність роботи правоохоронних органів щодо протидії адміністративним корупційним правопорушенням. Складено і направлено до суду 11 протоколів про корупційні правопорушення (проти 4 торік), у тому числі органами прокуратури – 1, службою безпеки – 10. За результатами судового розгляду протоколів до адміністративної відповідальності притягнуто 10 осіб (депутатів сільських, селищних, міських, районних рад – 10), з них за ініціативи органів прокуратури – 1. Підставою для притягнення є порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Балаклійським відділом місцевої прокуратури в органи державної влади внесено 7 документів реагування про усунення причин та умов, що сприяють корупційним проявам.

За поточний період викрито 1 корупційне кримінальне правопорушення за фактом розтрати бюджетних коштів начальником комунального підприємства. На цей час вказане кримінальне провадження перебуває на розгляді Балаклійського районного суду.

Інформуючи про позакримінальну діяльність прокуратури, необхідно зазначити, що Балаклійським відділом Лозівської місцевої прокуратури проводилась систематична робота з метою підвищення ефективності захисту прав і свобод громадян та держави в суді шляхом здійснення представницької діяльності.

Так, прокуратурою заявлено 12 позовів на суму 10 тис.грн., задоволено 9 на 148 тис.грн. (з урахуванням минулих років), набрало чинності на суму 147 тис.грн., реально відшкодовано до бюджету 1 121 тис.грн.

Балаклійським відділом Лозівської місцевої прокуратури вивчено законність відведення земельної ділянки водного фонду ФО-П                  Шабатурі В.В. загальною площею 108,3898 га, нормативна грошова оцінка якої складає 502 431,31 грн. Встановлені порушення вимог земельного законодавства під час надання земельної ділянки у користування. У зв’язку з чим, матеріали проведеного вивчення на підставі п.6.4. галузевого наказу Генерального прокурора України № 6гн від 28.05.2015 були направленні до прокуратури Харківської області для вжиття заходів представницького характеру. Прокуратурою області заявлений позов, який на даний час задоволено.

Крім того, проведено опрацювання інформації щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які не надані у власність та користування. Виявлено 2 факти самовільного зайняття земельних ділянок на території Шебелінської сільської ради (7,8608 га) та Савинської селищної ради (54,8162 га), відомості за вказаними фактами внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На даний час досудове розслідування триває. Відповідно до рішення суду врожай на території земельної ділянки площею 7,8608 га визнано безхозним, на цей час його зібрано та звернуто в дохід держави.

Також у сфері земельних відносин протягом жовтня-листопада поточного року пред’явлено 2 позовні заяви про визнання недійсними договорів оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею відповідно 91 га та 558 га. На даний час позови перебувають на розгляді Господарського суду Харківської області.

На відшкодування до бюджету коштів зайво сплачених при закупівлі робіт за державні кошти господарським судом 01.03.2016 задоволено позов, заявлений у 2015 році в інтересах Міловської сільської ради щодо завищення виконаних робіт на суму 140,9 тис. грн.  під час ремонту покрівлі будинку ТОВ Будівельна компанія «Альянсбуд». На теперішній час рішення суду перебуває на виконанні.

На захист інтересів держави у сфері охорони дитинства заявлено 3 адміністративні позови до Андріївської селищної ради, Червонодонецької селищної ради, Петрівської сільської ради Балаклійського району про зобов’язання вжити заходів щодо забезпечення безпечних умов руху транспортних засобів і пішоходів на прилеглих до навчальних закладів територіях. Позови до Петрівської сільської ради та Андріївської селищної ради на даний час задоволені та фактично виконані. Позов до Червонодонецької селищної ради перебуває на розгляді суду.

Як і раніше, значна увага приділяється питанням особистого прийому та розгляду звернень громадян. Протягом зазначеного періоду вирішено 133 звернення, з них більшість складають звернення з питань досудового розслідування (100). На особистому прийомі прийнято 72 громадян, особисто заступником керівника   прокуратури - 36. 

Здійснено 70 виступів в засобах масової інформації. В органи державної влади скеровано 5 інформацій про стан законності на території району.

Балаклійським відділом Лозівської місцевої прокуратури надалі вживатимуться заходи, в тому числі скоординовані з іншими правоохоронними органами, щодо протидії злочинності та корупції, зміцнення стану законності, забезпечення прав і законних інтересів жителів Балаклійського району Харківської області.».

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 

Шевченко О.М., депутат районної ради, запитав, чи встановлений власник ділянки коноплі на території Андріївської селищної ради.

 

Миргородський Є.О. відповів, що на даний час особа, яка незаконно засіяла ділянку коноплею, не встановлена.

 

Панасенко В.М., депутат районної ради, заступник голови районної державної адміністрації, запитала, в чому вбачається порушення або загроза порушення інтересів держави у позовах прокуратури, які зараз знаходяться у провадженні Господарського суду, про визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок державної власності, укладених в період до 2008 року. Умови вищезазначених договорів чітко виконуються сторонами (райдержадміністрацією і орендарями земельних ділянок), постійно здійснюються проплати до місцевих бюджетів.

 

Миргородський Є.О. відповів, що на даний час прокуратурою вивчаються договори оренди земельних ділянок.

 

Масельський С.І., депутат районної ради, запитав як вирішується питання незаконної вирізки лісових смуг, з приводу чого районна державна адміністрація неодноразово зверталася до прокуратури району.

 

Миргородський Є.О. відповів, що дане питання буде вирішуватися разом з Балаклійським відділом ГУ Національної поліції в Харківській області.

 

Зінченко В.П., начальник комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс», довів до відома депутатів районної ради інформацію стосовно надання службових квартир працівникам прокуратури та боргу за комунальні послуги.

 

Масельський С.І., депутат районної ради, зауважив, що правоохоронним органам треба більше уваги приділяти стану законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Балаклійського району.

 

Літвінов О.М. запитав, чи є ще у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запропонував взяти до відома інформацію заступника керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області.

 

 

Голосували:

„За” - 27 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” - немає.

Прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про підсумки роботи щодо підготовки житлово-комунального  господарства,   закладів освіти,  охорони здоров»я та культури Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

Доповідає: Тищенко Вячеслав Олександрович – перший заступник голови районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про підсумки роботи щодо підготовки житлово-комунального господарства,   закладів освіти,  охорони здоров»я та культури Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №211-VII "Про підсумки роботи щодо підготовки житлово-комунального  господарства,   закладів освіти,  охорони здоров»я та культури Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 9 лютого 2016 року № 58-VІІ (зі змінами)

Доповідає: Дащенко Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 9 лютого 2016 року № 58-VІІ (зі змінами)".

ВИРІШИЛИ: рішення №212-VII "Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 09 лютого 2016 року № 58-VІІ (зі змінами)" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 24 депутата

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 2 депутата

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень в Балаклійському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 квітня 2016 року №102-VII

Доповідає: Мельник Євген Іванович –– начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції  апарату  районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень в Балаклійському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 квітня 2016 року №102-VII".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №213-VII "Про внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень в Балаклійському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 квітня 2016 року №102-VII" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік” (зі змінами)

Доповідає: Гололобова Лідія Григорівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М.  запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання „Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік” (зі змінами)».

 

ВИРІШИЛИ: рішення №214-VII „Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік” (зі змінами)» прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади  смт. Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району гаражу, який розташований за адресою: смт. Савинці, вул. Соборна, 49

Доповідає: Дащенко Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади  смт. Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району гаражу, який розташований за адресою: смт. Савинці, вул. Соборна, 49".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №215-VII "Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади  смт. Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району гаражу, який розташований за адресою: смт. Савинці, вул. Соборна, 49" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров»я Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня»

Доповідає: Дащенко Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров»я Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня»".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №216-VII "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров»я Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня»" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров»я Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Доповідає: Дащенко Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров»я Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №217-VII "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров»я Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»" прийняти (додається).

 

 

 

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі Пришибського навчально-виховного  комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І -ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради

Доповідає: Дащенко Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі Пришибського навчально-виховного  комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І -ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №218-VII "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі Пришибського навчально-виховного  комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І -ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з балансу Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради на баланс районного комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури»

Доповідає: Дащенко Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з балансу Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради на баланс районного комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури»".

ВИРІШИЛИ: рішення №219-VII "Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з балансу Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради на баланс районного комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури»" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансах Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Балаклійської районної ради Харківської області

Доповідає: Дащенко Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансах Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Балаклійської районної ради Харківської області".

ВИРІШИЛИ: рішення №220-VII "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансах Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Балаклійської районної ради Харківської області" прийняти (додається).

 

 

 

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» – 1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін у додаток до рішення районної ради від 28 лютого 2014 року № 631-VІ «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з балансу комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня» на баланс комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Доповідає: Дащенко Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін у додаток до рішення районної ради від 28 лютого 2014 року № 631-VІ «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з балансу комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня» на баланс комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»".

ВИРІШИЛИ: рішення №221-VII "Про внесення змін у додаток до рішення районної ради від 28 лютого 2014 року № 631-VІ «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з балансу комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня» на баланс комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін у додаток до рішення районної ради від 13 вересня 2016 року № 159-VІІ «Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 14 серпня 2015 року № 858-VІ (зі змінами)»

Доповідає: Дащенко Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін у додаток до рішення районної ради від 13 вересня 2016 року № 159-VІІ «Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 14 серпня 2015 року № 858-VІ (зі змінами)»".

ВИРІШИЛИ: рішення №222-VII "Про внесення змін у додаток до рішення районної ради від 13 вересня 2016 року № 159-VІІ «Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 14 серпня 2015 року № 858-VІ (зі змінами)»" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з балансу Балаклійського підприємства теплових мереж на баланс комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі»

Доповідає: Дащенко Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з балансу Балаклійського підприємства теплових мереж на баланс комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі»".

ВИРІШИЛИ: рішення №223-VII "Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з балансу Балаклійського підприємства теплових мереж на баланс комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі»" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про затвердження Статуту комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня», затвердженого рішенням районної ради від 24 червня 2016 року №132-VIІ в новій редакції

Доповідає: Бабіч Лілія Миколаївна – завідувач відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Статуту комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня», затвердженого рішенням районної ради від 24 червня  2016 року №132 -VIІ  в  новій редакції".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №224-VII "Про затвердження Статуту комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня», затвердженого рішенням районної ради від 24 червня  2016 року №132 -VIІ  в  новій редакції" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження районної Програми боротьби із захворюванням на туберкульоз на 2017-2020 роки

Доповідає: Бабіч Лілія Миколаївна – завідувач відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження районної Програми боротьби із захворюванням на туберкульоз на 2017-2020 роки".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №225-VII "Про затвердження районної Програми боротьби із захворюванням на туберкульоз на 2017-2020 роки" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про затвердження районної Програми «Онкологія» на 2017-2020 роки

Доповідає: Бабіч Лілія Миколаївна – завідувач відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження районної Програми «Онкологія» на 2017-2020 роки".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №226-VII "Про затвердження районної Програми «Онкологія» на 2017-2020 роки" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  районної  Програми  «Цукровий діабет»  на 2017-2020 роки

Доповідає: Бабіч Лілія Миколаївна – завідувач відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження  районної  Програми  «Цукровий діабет»  на 2017-2020 роки".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №227-VII "Про затвердження  районної  Програми  «Цукровий діабет»  на 2017-2020 роки" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Статуту Балаклійського районного краєзнавчого музею, затвердженого рішенням районної ради від 18 листопада 2009 року №734-V в новій редакції

Доповідає: Супрун Оксана Леонідівна – завідувач відділу культури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Статуту Балаклійського районного краєзнавчого музею, затвердженого рішенням районної ради від 18 листопада 2009 року №734-V в новій редакції".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №228-VII "Про затвердження Статуту Балаклійського районного краєзнавчого музею, затвердженого рішенням районної ради від 18 листопада 2009 року №734-V в новій редакції" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:Про затвердження Статуту районного комунального закладу «Балаклійська централізована бібліотечна система», затвердженого рішенням районної ради від 25 січня 2011 року №94-VI в новій редакції

Доповідає: Супрун Оксана Леонідівна – завідувач відділу культури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Статуту районного комунального закладу «Балаклійська централізована бібліотечна система», затвердженого рішенням районної ради від 25 січня 2011 року №94-VI в новій редакції ".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №229-VII "Про затвердження Статуту районного комунального закладу «Балаклійська централізована бібліотечна система», затвердженого рішенням районної ради від 25 січня 2011 року №94-VI в новій редакції" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії контракту з керівником комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети  «Вісті Балаклійщини» Шевченком Олександром Миколайовичем

Доповідає: Літвінов Олександр Миколайович – голова районної ради:

«Шановні депутати! До Балаклійської районної ради надійшла заява від керівника комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети «Вісті Балаклійщини» Шевченка Олександра Миколайовича з проханням продовжити термін дії контракту. Дана заява була направлена до районної державної адміністрації з проханням надати пропозиції. Від районної державної адміністрації надійшла пропозиція продовжити термін дії контракту на один рік керівнику комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети  «Вісті Балаклійщини» Шевченку Олександру Миколайовичу.

Також від Шевченка Олександра Миколайовича надійшла заява щодо конфлікту інтересів з приводу даного питання.» (зачитав заяву).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про продовження терміну дії контракту з керівником комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети  «Вісті Балаклійщини» Шевченком Олександром Миколайовичем".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №230-VII "Про продовження терміну дії контракту з керівником комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети  «Вісті Балаклійщини» Шевченком Олександром Миколайовичем" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження структури чисельності виконавчого апарату районної ради, витрат на утримання виконавчого апарату районної ради, умов оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради у 2016 році» від 29 грудня 2015 року  № 51-VІІ (зі змінами)

Доповідає: Літвінов Олександр Миколайович – голова районної ради:

«Шановні депутати! Даний проект рішення передбачає внесення змін до Тимчасового Порядку визначення вартості одного метра квадратного загальної площі адміністративної будівлі районної ради для відшкодування експлуатаційних витрат орендарями. Необхідно змінити визначену згідно попередньої редакції Тимчасового Порядку вартість одного метра квадратного з  2,09 грн.  за  1м2  на вартість 2,21 грн. за один квадратний метр. На збільшення вартості відшкодування понесених районною радою експлуатаційних витрат вплинуло збільшення мінімальної заробітної плати з 01.12.2016 року згідно  змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та  перерахунок фонду оплати праці відповідального чергового на підставі штатного розпису (раніше розраховано фонд оплати праці з мінімальної заробітної плати, перерахунок здійснено, виходячи з окладу 1723,00 грн.).

Також, відповідно до Додатку 3 Наказу Міністерства праці України  від 02.10.1996  № 77 "Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів" (у редакції наказу Міністерства соціальної політики України від 16.05.2016  № 515) необхідно змінити оклад водія  районної ради у травні-листопаді поточного року з 1450 грн. на 1460 грн. Крім того, з 01.12.2016 року слід встановити оклади обслуговуючого персоналу Балаклійської районної ради у розмірі  мінімальної заробітної плати 1600 грн. згідно змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та відповідно Наказу Міністерства праці України  від 02.10.1996  № 77, яким передбачено, що для робітників, у яких посадові оклади менші ніж розмір мінімальної заробітної плати, посадові оклади у штатному розписі установлюються на рівні мінімальної заробітної плати.

Зміни до штатного розпису вносяться в межах бюджетних призначень на 2016 рік.».

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження структури чисельності виконавчого апарату районної ради, витрат на утримання виконавчого апарату районної ради, умов оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради у 2016 році» від 29 грудня 2015 року  № 51-VІІ (зі змінами)".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №231-VII "Про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження структури чисельності виконавчого апарату районної ради, витрат на утримання виконавчого апарату районної ради, умов оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради у 2016 році» від 29 грудня 2015 року  № 51-VІІ (зі змінами)" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Регламенту Балаклійської районної ради УІІ скликання, затвердженого рішенням районної ради від 27 листопада 2015 року № 14-УІІ (зі змінами)

Доповідає: Літвінов Олександр Миколайович – голова районної ради:

«Шановні депутати! Зміни до Регламенту районної ради зумовлені приведенням норм Регламенту у відповідність до норм чинного законодавства, а саме:

- Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», яким внесено зміни щодо поіменного голосування, оприлюднення засідань постійних комісій та пленарних засідань ради протягом певного часу;

- Закону України «Про запобігання корупції» щодо порядку врегулювання конфлікту інтересів з питань, які виносяться на голосування.

Також в Регламенті конкретизовані положення щодо підготовки питань на розгляд сесії районної ради, порядок прийняття рішень, повноваження голови та заступника голови ради, статус депутатів та інші положення.

Врахована ситуація, коли поіменне голосування провести неможливо за допомогою автоматичного підрахунку голосів «Надія» у зв’язку з проведенням сесій районної ради у іншому залі засідань ради або у випадку коли система з якихось причин не працює.

У зв’язку з вищевикладеним, враховуючи зміни, які відбулися протягом року, пропонується внести зміни до Регламенту Балаклійської районної ради VII скликання, затвердженого рішенням районної ради від 27 листопада 2015 року № 14-VII (зі змінами), та затвердити його в новій редакції.».

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін до Регламенту Балаклійської районної ради УІІ скликання, затвердженого рішенням районної ради від 27 листопада 2015 року № 14-УІІ (зі змінами)".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №232-VII "Про внесення змін до Регламенту Балаклійської районної ради УІІ скликання, затвердженого рішенням районної ради від 27 листопада 2015 року № 14-УІІ (зі змінами)" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 21 депутат

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 5 депутатів

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями

Доповідає: Літвінов Олександр Миколайович – голова районної ради:

«Шановні депутати! Відповідно до статті 16 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, пропонується визначити орієнтовні строки проведення звітів депутатів Балаклійської районної ради VII скликання перед виборцями -  протягом грудня 2016 року та січня 2017 року.

Міській, селищним, сільським радам, керівникам підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності сприяти депутатам районної ради в організації їх звітів перед виборцями шляхом надання приміщень, інформаційних та інших довідкових матеріалів, необхідних депутатам для проведення звітів.

Депутатам районної ради до 1 лютого 2017 року проінформувати районну раду про результати обговорення звітів, зауваження і пропозиції, висловлені виборцями на адресу районної ради, а також про доручення, дані депутатам у зв’язку з їх депутатською діяльністю.».

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №233-VII "Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення районної ради від 7 серпня  2003 року «Про районний конкурс  «Краща місцева рада» (зі змінами)

Доповідає: Літвінов Олександр Миколайович – голова районної ради:

«Шановні депутати! Внесення змін до запропонованого проекту рішення зумовлено змінами у назвах відділів, управлінь районної державної адміністрації, а також у назвах закладів району, керівники (або уповноважені ними представники) яких входять до складу конкурсної комісії. Проект рішення з даного питання вам роздано.».

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 7 серпня  2003 року «Про районний конкурс  «Краща місцева рада» (зі змінами)".

 

 

ВИРІШИЛИ: рішення №234-VII "Про внесення змін до рішення районної ради від 7 серпня  2003 року «Про районний конкурс  «Краща місцева рада» (зі змінами)" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 24 депутата

„Проти” – немає

„Утримались” – 2 депутата

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження списку присяжних Балаклійського районного суду Харківської області

Доповідає: Літвінов Олександр Миколайович – голова районної ради:

«Шановні депутати! На адресу районної ради надійшло подання територіального управління Державної судової адміністрації України у Харківській області про необхідність формування списку присяжних Балаклійського районного суду. Відповідно до ст. 64 Закону України „Про судоустрій і статус суддів” виконавчим апаратом районної ради сформовано список громадян Балаклійського району, які відповідають вимогам статті 65 цього Закону і дали згоду бути присяжними. Пропонується затвердити список присяжних Балаклійського районного суду Харківської області. Проект рішення з даного питання вам роздано.».

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження списку присяжних Балаклійського районного суду Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №235-VII "Про затвердження списку присяжних Балаклійського районного суду Харківської області" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про призначення Карташової Карелії Іванівни директором Балаклійського районного краєзнавчого музею

Доповідає: Літвінов Олександр Миколайович – голова районної ради:

«Шановні депутати! Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, на підставі заяви Карташової Калерії Іванівни про призначення ії директором Балаклійського районного краєзнавчого музею пропонується призначити Карташову Карелію Іванівну директором Балаклійського районного краєзнавчого музею з 30 листопада 2016 року строком на п’ять років на підставі укладеного контракту. Проект рішення з даного питання вам роздано.».

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про призначення Карташової Карелії Іванівни директором Балаклійського районного краєзнавчого музею".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №236-VII "Про призначення Карташової Карелії Іванівни директором Балаклійського районного краєзнавчого музею" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження  Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, яка передається в оренду гр. Рянському Сергію Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель невитребуваних земельних часток (паїв), розташованої за межами населених пунктів на території Балаклійської  міської ради Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки  земельної ділянки, яка передається в оренду гр. Рянському Сергію Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель невитребуваних земельних часток (паїв), розташованої за межами населених пунктів на території Балаклійської  міської ради Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №237-VII «Про затвердження Технічної документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, яка передається в оренду гр. Рянському Сергію Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель невитребуваних земельних часток (паїв), розташованої за межами населених пунктів на території Балаклійської  міської ради Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у гр. Шевченка Олександра Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у гр. Шевченка Олександра Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №238-VII «Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у гр. Шевченка Олександра Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 24 депутата

„Проти” - немає

„Утримались” – 1 тдепутат

«Не голосували» –  2 депутата

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Курило Тетяни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Борщівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Курило Тетяни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Борщівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №239-VII «Про затвердження Технічної документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Курило Тетяни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Борщівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 27 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРОФІРМА «БОРЩІВСЬКЕ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Борщівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРОФІРМА «БОРЩІВСЬКЕ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Борщівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №240-VII «Про затвердження Технічної документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРОФІРМА «БОРЩІВСЬКЕ»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Борщівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 26 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться в оренді у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРОФІРМА «БОРЩІВСЬКЕ»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Балаклійської міської ради Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться в оренді у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРОФІРМА «БОРЩІВСЬКЕ»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Балаклійської міської ради Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №241-VII «Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться в оренді у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРОФІРМА «БОРЩІВСЬКЕ»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Балаклійської міської ради Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 26 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

 

 

 

Різне.

 

СЛУХАЛИ: Про депутатський запит депутата Балаклійської районної ради VII скликання Богуславського В.А.

 

(Богуславський В.А. виступив з пропозицією заслухати на черговій сесії районної ради начальника Балаклійського відділу ГУ Національної поліції в Харківській області про хід слідства по дошкільному навчальному закладу №1 в смт. Донець і  вважати дане звернення депутатським запитом)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання „Про депутатський запит депутата Балаклійської районної ради VII скликання Богуславського В.А.”.

 

ВИРІШИЛИ: рішення № 242-VII «Про депутатський запит депутата Балаклійської районної ради VII скликання Богуславського В.А.» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

 

Літвінов О.М. повідомив, що порядок денний п’ятнадцятої сесії вичерпано. Запитав, чи є зауваження, запитання щодо порядку ведення сесії.

 

(Зауважень щодо порядку ведення сесії та запитань не надійшло)

 

Літвінов О.М. оголосив п’ятнадцяту сесію Балаклійської районної ради VII скликання закритою.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                                               О.Літвінов