Протокол ХІV сесії VII скликання

 

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIVсесія VII скликання

___________________________________________________________________________

ПРОТОКОЛ

 

м. Балаклія                                                                                                18 листопада 2016 року

         11:00 год.

         Районна рада, мала зала

         (2 поверх)

 

Всього обрано депутатів – 36 чол.

В роботі сесії взяли участь депутати раонної ради (список додається)

В роботі сесії взяли участь запрошені (список присутніх запрошених на сесії додається).

При реєстрації депутатам роздані проекти рішень та матеріали до них.

 

Літвінов О.М. повідомив, що на 14 сесію прибули і зареєструвалися 24 депутата.

 

Літвінов О.М. повідомив, що відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 14 (позачергова) сесія районної ради скликана за ініціативи  голови районної державної адміністрації у зв’язку з необхідністю внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня  2015 року "Про районний бюджет на 2016 рік"(зі змінами), а також терміновим розглядом земельних питань, про що є відповідне звернення районної державної адміністрації.

 

Літвінов О.М. повідомив, що для розгляду на 14 (позачергову) сесію було винесено 21  питання та розділ Різне. Через районну газету «Вісті Балаклійщини» до депутатів районної ради було доведено оголошення про скликання 14 (позачергової) сесії районної ради.

Питання порядку денного були розглянуті на засіданні президії районної ради та на засіданні 2-х профільних постійних комісій районної ради, які надали свої висновки з даних питань. 

 

Літвінов О.М. повідомив, що враховуючи, що питання були розглянуті лише на профільних комісіях та на засіданні президії районної ради, перед тим, як продовжити сесію, необхідно порадитись - є три пропозиції:

 

1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді,- потім продовжити сесію.

 

3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді,- повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто, якщо буде в цьому необхідність).

 

(В залі засідань з’являється депутат районної ради Решетняк Н.С.)

 

Взяли участь в роботі сесії  25 депутатів

 

 

Літвінов О.М. виніс на голосування перший варіант розгляду питання: розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

Голосували:

„За” – немає

„Проти” – 24 депутата

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  1 депутат

Не прийнято.

 

Літвінов О.М. виніс на голосування другий варіант розгляду питання: провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді,- потім продовжити сесію.

Голосували:

„За” – немає

„Проти” – 25 депутатів

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Не прийнято.

 

Літвінов О.М. виніс на голосування третій варіант розгляду питання: продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім при згоді повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто - якщо буде в цьому необхідність).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Прийнято.

 

Літвінов О.М. довів до відома депутатів, що на засіданні президії районної ради було прийняте рішення виключити з порядку денного чергової сесії районної ради, яка відбудеться 29 листопада 2016 року, 11 питань, що стосуються затвердження Технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, та винести їх на розгляд позачергової сесії районної ради у зв’язку з необхідністю термінового укладання договорів оренди земельних ділянок та додаткових угод.

 

Літвінов О.М. оголосив сесію відкритою.

 

Літвінов О.М. вніс пропозицію обрати секретарем сесії депутата районної ради Гижук Наталію Григорівну.

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

 Прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного XIV сесії районної ради VII скликання

Літвінов О.М. повідомив, що розпорядженням голови районної ради від 16 листопада 2016  року, яке було оприлюднено на офіційному веб-сайті Балаклійської районної ради для розгляду на 14 (позачергову) сесію було винесено 21 питання та розділ Різне.

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проекту рішення з питання „Про затвердження порядку денного XIV сесії районної ради VII скликання”.

 

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

 Прийнято.

 

Літвінов О.М. повідомив, що під час підготовки сесії до районної ради надійшла пропозиція про включення до порядку денного питання «Про затвердження Технічної  документації  з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю «Річленд інвест» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Шевелівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, яке може вноситись у порядок денний у ході сесії за рішенням районної ради.

Дане питання було розглянуто на профільній комісії районної ради, яка також надала висновок з цього питання. Президією районної ради погоджено його внесення до порядку денного позачергової сесії.

 

Літвінов О.М. вніс на голосування пропозицію про включення до порядку денного запропонованого питання.

Голосували:

„За” - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Прийнято.

 

Літвінов О.М. запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного сесії.

 

 (Змін, доповнень до порядку денного не надійшло)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання „Про затвердження порядку денного XIV сесії районної ради VII скликання”.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення 187-VII „Про затвердження порядку денного XIV сесії районної ради VII скликання” прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” - немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

                                                                                                                              

Літвінов О.М. запропонував затвердити регламент роботи сесії:

-  для доповіді з питань порядку денного - до 10 хвилин;

-  для виступів – до 5 хвилин;

-  для довідок у кінці роботи сесії - до 3 хвилин.

-  сесію провести за годину без перерви.

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів інші пропозиції щодо регламенту роботи сесії.

 

(Інших пропозицій не надійшло)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про затвердження запропонованого регламенту роботи сесії.

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

 Прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік” (зі змінами)

Доповідає: Гололобова Лідія Григорівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М.  запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання „Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік” (зі змінами)».

 

ВИРІШИЛИ: рішення №188-VII „Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік” (зі змінами)» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

 Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих  в оренду ПАТ «Балаклійське ХПП» за рахунок земель невитрибуваних земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Бригадирівської  сільської ради   Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих  в оренду ПАТ «Балаклійське ХПП» за рахунок земель невитрибуваних земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Бригадирівської  сільської ради   Балаклійського району Харківської області".

ВИРІШИЛИ: рішення №189-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих  в оренду ПАТ «Балаклійське ХПП» за рахунок земель невитрибуваних земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Бригадирівської  сільської ради   Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для надання  в оренду ПАТ «Балаклійське ХПП» за рахунок земель невитрибуваних земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Бригадирівської  сільської ради   Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для надання  в оренду ПАТ «Балаклійське ХПП» за рахунок земель невитрибуваних земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Бригадирівської  сільської ради   Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №190-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для надання  в оренду ПАТ «Балаклійське ХПП» за рахунок земель невитрибуваних земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Бригадирівської  сільської ради   Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих  в оренду ПАТ «Балаклійське ХПП» за рахунок земель невитрибуваних земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Бригадирівської  сільської ради   Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих  в оренду ПАТ «Балаклійське ХПП» за рахунок земель невитрибуваних земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Бригадирівської  сільської ради   Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №191-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих  в оренду ПАТ «Балаклійське ХПП» за рахунок земель невитрибуваних земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Бригадирівської  сільської ради   Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої  в оренду ПАТ «Агрофірма «Вербівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Вербівської сільської ради   Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ПАТ «Агрофірма «Вербівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного  пункту на території  Вербівської сільської ради   Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №192-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ПАТ «Агрофірма «Вербівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного пункту на території Вербівської сільської ради Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Андрієнка Сергія Сергійовича, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Асіївської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Андрієнка Сергія Сергійовича, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Асіївської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №193-VII «Про затвердження Технічної документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Андрієнка Сергія Сергійовича, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Асіївської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №194-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №195-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Гур’євої Світлани Олексіївни для ведення особистого селянського господарства  (КВЦПЗ-01.03) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Гур’євої Світлани Олексіївни для ведення особистого селянського господарства  (КВЦПЗ-01.03) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №196-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Гур’євої Світлани Олексіївни для ведення особистого селянського господарства  (КВЦПЗ-01.03) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Радченка Олексія Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01)  на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Радченка Олексія Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №197-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Радченка Олексія Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01)  на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Звєрка Олега Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01)  на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Звєрка Олега Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01)  на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №198-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Звєрка Олега Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01)  на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)  Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок (не витребуваних земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради  Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок (не витребуваних земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради  Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №199-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок (не витребуваних земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради  Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 24 депутата

„Проти” - немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації  з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що надаються в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «АПК Донець» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Петрівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації  з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що надаються в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «АПК Донець» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Петрівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №200-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що надаються в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «АПК Донець» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Петрівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться в оренді у гр. Овчаренко Тетяни Стефанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Яковенківської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться в оренді у гр. Овчаренко Тетяни Стефанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Яковенківської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №201-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться в оренді у гр. Овчаренко Тетяни Стефанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Яковенківської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Протопопівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Протопопівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №202-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Протопопівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, які знаходяться в оренді СТОВ «Гусарівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 11 ділянок) з метою подовження терміну дії оренди земельних ділянок, що розташовані на території Гусарівської сільської ради (за межами населеного пунктів) Балаклійського району  Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, які знаходяться в оренді СТОВ «Гусарівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 11 ділянок) з метою подовження терміну дії оренди земельних ділянок, що розташовані на території Гусарівської сільської ради (за межами населеного пунктів) Балаклійського району  Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №203-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, які знаходяться в оренді СТОВ «Гусарівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 11 ділянок) з метою подовження терміну дії оренди земельних ділянок, що розташовані на території Гусарівської сільської ради (за межами населеного пунктів) Балаклійського району  Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації  з  нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки  державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, яка знаходиться в оренді СТОВ «Гусарівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 1 ділянка) з метою подовження терміну дії оренди земельної ділянки, що розташована на території Гусарівської сільської ради (за межами населеного пунктів) Балаклійського  району  Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації  з  нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки  державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, яка знаходиться в оренді СТОВ «Гусарівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 1 ділянка) з метою подовження терміну дії оренди земельної ділянки, що розташована на території Гусарівської сільської ради (за межами населеного пунктів) Балаклійського  району  Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №204-VII «Про затвердження Технічної документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки  державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, яка знаходиться в оренді СТОВ «Гусарівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 1 ділянка) з метою подовження терміну дії оренди земельної ділянки, що розташована на території Гусарівської сільської ради (за межами населеного пунктів) Балаклійського  району  Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з грошової  нормативної оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду   ТОВ «Східагродар» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами) по  вул. Молодіжна, № 37, с. Шевелівка на території  Шевелівської  сільської ради за межами населеного пункту  Балаклійського району  Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з грошової  нормативної оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду   ТОВ «Східагродар» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами) по  вул. Молодіжна, № 37, с. Шевелівка на території  Шевелівської  сільської ради за межами населеного пункту  Балаклійського району  Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №205-VII «Про затвердження Технічної документації з грошової  нормативної оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду   ТОВ «Східагродар» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами) по  вул. Молодіжна, № 37, с. Шевелівка на території  Шевелівської  сільської ради за межами населеного пункту  Балаклійського району  Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" – 24 депутата

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення загальною площею 0,2604 га, які належать на праві приватної власності гр. Попову Сергію Миколайовичу  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за адресою: Харківська область Балаклійський район, Асіївська сільська рада

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення загальною площею 0,2604 га, які належать на праві приватної власності гр. Попову Сергію Миколайовичу  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за адресою: Харківська область Балаклійський район, Асіївська сільська рада".

 

 

ВИРІШИЛИ: рішення №206-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення загальною площею 0,2604 га, які належать на праві приватної власності гр. Попову Сергію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за адресою: Харківська область Балаклійський район, Асіївська сільська рада» прийняти (додається).

 

 

 

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення загальною площею 7,6994 га, які належать на праві приватної власності гр. Попову Сергію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за адресою: Харківська область Балаклійський район, Асіївська сільська рада

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення загальною площею 7,6994 га, які належать на праві приватної власності гр. Попову Сергію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за адресою: Харківська область Балаклійський район, Асіївська сільська рада".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №207-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення загальною площею 7,6994 га, які належать на праві приватної власності гр. Попову Сергію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за адресою: Харківська область Балаклійський район, Асіївська сільська рада» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Степове» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території  Асіївської  сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області

 

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Степове» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території  Асіївської  сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №208-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Степове» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території  Асіївської  сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 24 депутата

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю «Річленд інвест» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території  Шевелівської  сільської ради  Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю «Річленд інвест» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території  Шевелівської  сільської ради  Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №209-VII «Про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю «Річленд інвест» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території  Шевелівської  сільської ради  Балаклійського району Харківської області (за межами населених пунктів)» прийняти (додається).

 

 

Голосували:

„За" - 25 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

Літвінов О.М. повідомив, що порядок денний чотирнадцятої сесії вичерпано. Запитав, чи є зауваження, запитання щодо порядку ведення сесії.

 

(Зауважень щодо порядку ведення сесії та запитань не надійшло)

 

Літвінов О.М. оголосив чотирнадцяту сесію Балаклійської районної ради VII скликання закритою.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                                                    О.Літвінов