Рішення

177

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

РІШЕННЯВід 12 жовтня 2016 року                                                                                                   177-VIІ


Про внесення змін до Програми

соціально-економічного розвитку

Балаклійського району на 2016 рік,

затвердженої рішенням районної ради

від 9 лютого 2016 року № 58-VII (зі змінами)

 

 

На підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування  в Україні", районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району  на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 9 лютого 2016 року  № 58-VII (зі змінами), наступні зміни:

- графу 2 "Назва заходів" пункту 1 "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району на безповоротній основі" частини IV "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району" доповнити словами КП БРР "Редакція газети "Вісті Балаклійщини" та графу 3 "Сума видатків на виконання,   тис. грн." -  цифрою "1,877 тис. грн.".

У графі 3  "Сума видатків на виконання,   тис. грн." пункту 1 "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району на безповоротній основі" частини IV "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району" по КП БРР "Балаклійський Житлокомунсервіс" цифру "1405,816 тис. грн."  змінити на цифру "1740,136 тис. грн.".

Графу 2 "Назва заходів" пункту 2 "Внески в статутний капітал комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з метою інвестування в необоротні активи" частини IV "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району" доповнити словами " КП БРР "Редакція газети "Вісті Балаклійщини" та графу 3 "Сума видатків на виконання,  тис. грн." -  цифрою "27,50 тис. грн.".

Слова та цифри "Всього: 9232,842" замінити на слова та цифри  "Всього: 9596,539".

- розділ "Житлово-комунальне господарство" "Благоустрій" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об'єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2016 році" доповнити пунктом 21 (Додаток 1) та в графі 2 пункту 15 розділу "Житлово-комунальне господарство" "Житловий фонд" слова "Виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту  загальнобудинкових мереж електропостачання та електрообладнання в гуртожитку по вул. Молодіжній, 1 у м. Балаклія" замінити на слова "Виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту  загальнобудинкових мереж електропостачання та електрообладнання в гуртожитку по вул. Молодіжній, №1а у м. Балаклія" та у графах 5,6,7 пункту 15 цифри "400,0" замінити на цифри "509,320".

- у графах 5, 6, 7 пункту 3 розділу "Житлово-комунальне господарство" "Благоустрій" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об'єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2016 році" цифри "300,0" замінити на цифри "482,0".

- частину VII "Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування Балаклійського району, які заплановано до співфінансування з місцевих бюджетів на договірних засадах у 2016 році" викласти в новій редакції (Додаток № 2).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).

 

Голова районної ради                                                                     О.Літвінов

Додаток 1

Додаток 2