33

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ІІІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

___________________________________________________________________________

 РІШЕННЯ

  

від 17 грудня 2015 року                                                                                                                                                            33-VIІ


 

Про районну Програму розвитку

місцевого самоврядування в

Балаклійському районі на 2016-2018 роки

 

 

                Відповідно до статті 140 Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Європейської хартії місцевого самоврядування, ратифікованої Законом України від 15.07.1997, враховуючи Укази Президента України від 30.08.2001 №749/2001 "Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні" та від 28.10.2002 №952 "Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування", з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування в районі як особливо важливого фактора становлення громадянського суспільства, поліпшення умов для самостійного вирішення територіальними громадами питань місцевого значення, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити Програму розвитку місцевого самоврядування в Балаклійському районі на 2016-2018 роки (додається, далі Програма).

2. Районній державній адміністрації щороку, під час формування районного бюджету, передбачати кошти на реалізацію Програми.

                3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування (Домненко С.П..) та з питань планування, бюджету та фінансів (Тищенко В.О.).

 

 

Голова районної ради                                             О.Літвінов


Заходи та прогнози

Заходи та прогнози додаток