65-му Арсеналу - 95!

 

У повоєнний час вони стояли на службі обороноздатності колишнього Радянського Союзу. Після проголошення незалежності України військова частина пройшла нелегкий шлях реформування. 65-й Арсенал був перейменований на в/ч А 1352. Але, незважаючи на труднощі, арсенальці з гідністю продовжували та продовжують підтримувати бойову могутність нашої держави. У минулому році центральним ракетно-артилерійським управлінням Збройних сил України в/ч А1352 була визнана найкращою військовою частиною Озброєння Збройних сил України.

15 травня військовослужбовці, працівники військової частини, ветерани та численні гості зібралися разом у своєму клубі, щоб урочисто, з піднесенням відзначити визначну дату - 95-у річницю з дня заснування 65-го Арсеналу.

Серед почесних гостей були голова Балаклійської районної державної адміністрації І.М.Столбовий, голова Балаклійської районної ради С.І.Масельський, Балаклійський міський голова О.М.Літвінов, перший заступник начальника Озброєння Збройних сил України О.Вишневський, начальник управління з питань взаємодії з митними органами, прикордонною службою, оборонної та мобілізаційної роботи Харківської облдержадміністрації А.Шевцов.

Святкування розпочалося з урочистого внесення бойового Прапора ордена Червоної Зірки 65-Арсенала. Присутні, рівняючись на військову святиню, підвелися зі своїх місць. До учасників урочистостей з вітальною промовою звернувся командир військової частини А 1352 полковник О.Куликов, який нагадав основні сторінки літопису 65-го Арсеналу та подякував колективу за службу та працю в нинішній час. "Сьогодні нас прийшли привітати представники командування Озброєння Збройних сил України, керівники обласної та районної адміністрацій, районної та міської рад, організацій та підприємств, з якими ми співпрацюємо. Це значить, що Арсенал живий, розвивається, а разом ми робимо спільну справу на благо процвітання та зміцнення обороноздатності нашої країни", - сказав О.Куликов.

Урочиста частина святкування, під час якої зі щирими вітаннями та побажаннями усіх гараздів до арсенальців звернулися І.М.Столбовий, С.І.Масельський, О.М.Літвінов, О.Вишневський, А.Швецов, перемежовувалась з урочистою церемонією нагородження. Почесними відзнаками, грамотами, Подяками Міністерства Збройних сил України, відзнаками Харківської обласної державної адміністрації, Почесними відзнаками районного та міського керівництва були нагороджені більше ста тридцяти військовослужбовців, працівників та ветеранів Арсеналу. Зокрема, згідно з Наказом Міністра Збройних сил України, О.Куликов нагороджений Почесним нагрудним знаком "За доблесну військову службу Батьківщини". За вагомий особистий внесок у зміцнення економічної та оборонної могутності держави, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди 95-ї річниці з дня створення військової частини, Почесною грамотою Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради і цінним подарунком нагороджений колектив в/ч А 1352, які командиру частини вручили І.М.Столбовий та С.І.Масельський. Від міської ради арсенальцям подарована копіювальна оргтехніка.

Під час урочистостей був продемонстрований документальний фільм, в якому йшлося про славні бойові та трудові сторінки 65-го Арсеналу, поіменно були згадані всі командири частини та працівники, які в різні часи служили та працювали заради зміцнення оборонної могутності своєї країни.

Швидко для головних винуватців свята минув час урочистостей, після якого, як водиться, всі його учасники були запрошені до святкового столу, а коли настали сутінки - над військової частиною в небо злетів святковий салют.