новини

Оголошення про особистий прийом

       У середу, 22 травня 2019 року,
з 10-ї години, особистий прийом громадян  Чепільської сільської ради
проводитеме Олександр Миколайович Літвінов
голова Балаклійської районної ради

(кабінет сільського голови)

Щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 20 травня 2019 року

Найцікавіші події Дня Європи в Балаклії

Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

Звернення голови районної ради

Шановні жителі Балаклійщини!

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Прагнення до європейського рівня життя європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку об’єднаної Європи. День Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти. Вітаю всіх краян з Днем Європи! Цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно Європейської держави!


Голова районної ради                                                         Олександр Літвінов

Звернення голови районної ради

Дорогі мешканці Балаклійського району, українці, друзі!

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.
Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.
Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.
Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Голова Балаклійської районної ради                                                                  Олександр Літвінов