Комісії

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності

Голова комісії:

1. Обізний Сергій Олексійович


Заступник голови комісії:

2. Ткач Юрій Васильович


Секретар комісії:

3. Столбова Марина Миколаївна


Члени комісії:

4. Будянський Максим Вікторович

5. Гижук Наталія Григорівна

6. Посашков Максим Володимирович


 

 

    Постійна комісія з питань законності, правопорядку та у справах військовослужбовців

    Голова комісії:

    1. Іванченко Віктор Петрович

     

    Заступник голови комісії:

    2. Чернолясова Ніна Віталіївна

     

    Секретар комісії:

    3. Манілова Олена Миколаївна

     

    Члени комісії

    4. Стрельченко Олег Валерійович

    5. Кривоніс Володимир Олексійович

     

     

    Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування

    Голова комісії:

    1. Домненко Сергій Петрович

     

    Заступник голови комісії:

    2. Шевченко Олександр Миколайович

     

    Секретар комісії:

    3. Золожко Олена Павлівна

     

    Члени комісії:

    4. Тепанян Артавазд Маміконович

    5. Костомарова Ксенія Віталіївна

     

      Постійна комісія з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв'язків з громадськими організаціями

                                                                                                       

        Голова комісії:

        1. Швід Світлана Анатоліївна


        Заступник голови комісії:

        2. Клюєв Геннадій Леонідович

         

        Секретар комісії:

        3. Обізна Олена Петрівна

         

        Члени комісії:

        4. Пасєка Роман Святославович

        5. Грищенко Микола Олександрович

        6. Богуславський Владислав Андрійович

         

        Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів

        Голова комісії:

        1. Тищенко Вячеслав Олександрович

         

        Заступник голови комісії:

        2. Решетняк Наталія Сергіївна

         

        Секретар комісії:

        3. Гололобова Лідія Григорівна

         

        Члени комісії:

        4. Бондаренко Олексій Олександрович

        5. Соснова Олена Василівна

        6. Масельський Степан Іванович